Misja gospodarcza na Tajwan – wrzesień 2024

Szanowni Państwo,

W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej, mamy przyjemność przedstawić Państwu Misję Biznesową na Tajwan oraz zaprosić Państwa firmę do udziału w tym wydarzeniu.

Misja Biznesowa do Tajpej będzie miała miejsce w terminie 1-6 września 2024 roku. Organizowana jest wspólnie przez Krajową Izbę Gospodarczą (KIG) oraz Chinese International Economic Cooperation Association (CIECA) – organizację na Tajwanie promującą międzynarodową współpracę gospodarczą i handlową. To doskonała okazja, aby znaleźć potencjalnych partnerów na Tajwanie oraz bezpośrednio ocenić możliwości biznesowe na tamtejszym rynku.

Podczas misji będziemy mieli również możliwość udziału w targach SEMICON Taiwan 2024, jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie, skupiającym się na przemyśle półprzewodników. Targi te stanowią wyjątkową platformę do nawiązania kontaktów biznesowych, zdobycia najnowszych informacji o technologiach oraz poznania trendów rynkowych. Udział w SEMICON Taiwan 2024 umożliwi Państwu spotkanie z czołowymi firmami i ekspertami z branży, co może przyczynić się do rozwoju Państwa działalności.

W ramach misji zaplanowane są także spotkania B2B z tajwańskimi firmami oraz wizyty w przedsiębiorstwach, co stworzy możliwość bezpośredniego nawiązania relacji biznesowych i wymiany doświadczeń.

Celem misji jest prezentacja polskiej oferty eksportowej i inwestycyjnej oraz nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami biznesowymi na rynku tajwańskim.

Program misji obejmuje:

Spotkania informacyjno-networkingowe: Organizowane z lokalnymi organizacjami wsparcia biznesu i ekspertami, które zapewnią Państwu niezbędną wiedzę i kontakty.
Polsko-Tajwańskie Forum Biznesu: Uczestnictwo w forum w Tajpej, po którym odbędzie się sesja networkingowa, stanowiąca doskonałą okazję do nawiązania wartościowych relacji. udział w radzie między innymi Dyrektora Biura Współpracy z Zagranicą KIG Pana Andrzeja Szumowskiego, Prezesa Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu Pana Andrzeja Dychy, przedstawiciela Ministerstwa Rozwoju i Technologii, Dyrektora Polskiego Biura w Tajpej Pana Cyryla Kozaczewskiego
Targi SEMICON Taiwan 2024: Uczestnictwo w jednym z najważniejszych wydarzeń branżowych na świecie, koncentrujących się na przemyśle półprzewodników.
Forum na temat możliwości inwestycyjnych w Polsce organizowane przez PAIH, podczas którego będą obecne firmy tajwańskie. Po forum odbędzie się również sesja networkingowa.
Spotkania B2B: Bezpośrednie rozmowy z tajwańskimi firmami, umożliwiające nawiązanie trwałych relacji biznesowych i wymianę doświadczeń.

Wylot z Warszawy 1.09 o godzinie 19:55 -> 17:55+1
Wylot z Tajpej 5.09 o godzinie 21:40 -> 8:30+1

Zapraszamy firmy przede wszystkim z branż półprzewodników, elektroniki, IT, AI, IOT, telekomunikacji, zielonych technologii, automatyki przemysłowej oraz sektorów powiązanych.

Dlaczego warto wziąć udział w misji gospodarczej na Tajwan?

Tajwan – centrum innowacji i technologii: Tajwan jest jednym z globalnych liderów w dziedzinie technologii, zwłaszcza w sektorze półprzewodników. To doskonałe miejsce, aby nawiązać współpracę z najbardziej zaawansowanymi technologicznie firmami na świecie.

Nowe możliwości biznesowe: Bezpośredni kontakt z lokalnymi przedsiębiorstwami pozwala na lepsze zrozumienie rynku i ocenę potencjalnych szans na współpracę.

Wsparcie renomowanych organizacji: Misja jest organizowana przy wsparciu CIECA, co gwarantuje wysoką jakość spotkań oraz szerokie możliwości networkingowe.

Dynamiczny rynek: Tajwan to nie tylko półprzewodniki, ale także dynamicznie rozwijający się sektor IT, elektroniki użytkowej oraz zielonych technologii. To doskonałe miejsce na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań i technologii.

Koszt misji wynosi 11 600 zł + 23% VAT. Cena wyjazdu obejmuje przelot samolotem w obie strony, nocleg, ubezpieczenie, udział w targach SEMICON Taiwan 2024 (dostępne również dodatkowo płatne programy specjalne), transport na miejscu, jedną wspólną kolację oraz opiekę i obsługę kadry Krajowej Izby Gospodarczej przez cały czas trwania misji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w misji gospodarczej na Tajwan, która z pewnością przyniesie wiele korzyści dla Państwa firmy. Prosimy o przesłanie zgłoszeń do udziału do 7 sierpnia 2024 roku. W przypadku pytań lub potrzeby dodatkowych informacji, prosimy o kontakt. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wszystkie zainteresowane firmy zapraszam do wypełnienia formularza rejestracyjnego poniżej:

ZAREJESTRUJ SIĘ!

Kontakt: