Poland – Monaco Business Meeting 30 września 2024 (poniedziałek) godz. 10:00-14:00

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Monaco Economic Board
we współpracy z Ambasadą Monako w Polsce i Konsulatem Polski w Monako
zapraszają do udziału w:
Poland – Monaco Business Meeting
30 września 2024 (poniedziałek) godz. 10:00-14:00

Miejsce: Krajowa Izba Gospodarcza
ul. Trębacka 4, 00-074 Warszawa

Celem wydarzenia jest zaprezentowanie wzajemnych możliwości biznesowych i inwestycyjnych pomiędzy Monako i Polską oraz bezpośrednie kontakty networkonowe między przedsiębiorcami.

Monako to zróżnicowane, dynamiczne centrum gospodarcze o wyjątkowej lokalizacji, kraj z jednym z najwyższych PKB na mieszkańca na świecie. Słynie głównie z usług, zwłaszcza bankowych, turystycznych i handlu nieruchomościami. Monako jest siedzibą wielu firm zagranicznych i banków, m.in. ze względu na korzystne przepisy podatkowe. Wielu odnoszących sukcesy przedsiębiorców podjęło decyzję o osiedleniu się w Monako, aby skorzystać ze stabilnego, bezpiecznego środowiska sprzyjającego rozwijającemu się biznesowi.

W wydarzeniu wezmą udział monakijscy przedsiębiorcy z następujących sektorów:

Konsulting
– kancelaria prawna
– Ubezpieczenia
– Działalność finansowa – bankowość
– Nieruchomości
– Inżynieria przemysłowa
– Logistyka i transport
– Konsulting i usługi dla firm oraz osób prywatnych
– Handel detaliczny, magazynowanie

Dla zainteresowanych, listę firm monakijskich wraz z opisem działalności prześlemy drogą mailową.

Program wydarzenia obejmuje:

– Prezentację głównych możliwości inwestycyjnych i handlowych w Monako;
– Prezentację możliwości inwestycyjnych i handlowych w Polsce dla strony monakijskiej;
– Krótkie prezentacje firm monakijskich;
– Dyskusję nt. możliwości współpracy biznesowej i inwestycyjnej między Polską a Monako
– Sesję networkingową,będącą okazją do nawiązania kontaktów biznesowych miedzy uczestnikami spotkania;

Zapraszamy do udziału!

Spotkanie będzie odbywało się w języku angielskim.

Prosimy o dokonanie rejestracji do dnia 26 września 2024 r.

ZAREJESTRUJ SIĘ
Kontakt: