Seminarium nt. rynku brazylijskiego 27 lutego

Polsko – Portugalska Izba Gospodarcza, bardzo doświadczona w rozwoju współpracy gospodarczej z Brazylią, organizuje 27 lutego br. o godz. 14.15 bezpłatne seminarium nt. rynku brazylijskiego. Wydarzenie jest organizowane przy współpracy z ambasadą Brazylii oraz Santander Bank. odbędzie się w Centrum Relacyjnym Santander Bank Polska mieszczącym się w Warszawie, ul.  Jana Pawła II 17.

Agenda wydarzenia przedstawia się następująco:

14:15 – Rejestracja i networking

14:45 – Wystąpienie Ambasadora Brazylii w Polsce, Pana Haroldo de Macedo Ribeiro

15:00 – ApexBrasil: wspieranie innowacji i inwestorów wchodzących na rynek brazylijski – Pan Felipe Lanna Verillo, dyrektor ds. inwestycji w ApexBrasil i pan Guarani Martins de Morais, dyrektor ds. inwestycji w ApexBrasil – Europe (online)

15:20 – Prawne aspekty prowadzenia biznesu w Brazylii – Pan Neil Montgomery, Partner w Montgomery (online)

15:45 – Przegląd i perspektywy rynku brazylijskiego: jak Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza wspiera polskie firmy w Brazylii – Pan Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC)

16:00 – Panel: Studium przypadku polskich inwestycji w Brazylii – Docplanner, pierwszy polski jednorożec – Pan Piotr Biało, CFO w Docplanner (moderacja: Wojciech Baczyński)

16:20 – Jak Santander Bank może wesprzeć polskie firmy w Brazylii – Pan Piotr Kucharski, Dyrektor Bankowości Międzynarodowej i Pan Robert Fedorowicz, Community Manager w Santander Bank Polska

16:40 – Q&A / Networking / Bufet z brazylijskimi specjałami

Seminarium odbędzie się w formie stacjonarnej, jednak dla firm spoza Warszawy istnieje możliwość zapewnienia uczestnictwa online. Prowadzone będzie w języku polskim i angielskim, bez tłumaczenia.

Warunkiem uczestnictwa jest bezpłatna rejestracja pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1osQuYTiyM5gNKvKjqHAkOUk2vhg9aroR34_uyBLhEiJJRQ/viewform

W razie jakichkolwiek pytań proszę kierować je pod adres: wb@ppcc.pl.

Seminarium jest także dobrym przygotowaniem przez ewentualnym uczestnictwem w misji do São Paulo organizowanej także przez Izbę w dniach 6 – 11 kwietnia br. Bliższe informacje o tej misji można znaleźć pod linkiem: https://ppcc.pl/events/misja-biznesowa-sao-paulo-brazylia-6-11-kwietnia-2024/. Wszelkie pytania dot. misji należy kierować również pod adres wb@ppcc.pl.

Gorąco zachęcam Państwa do uczestnictwa w seminarium oraz misji i szerszego zainteresowania się olbrzymim rynkiem brazylijskim, który – choć niełatwy – stwarza jednak duże możliwości polskim firmom. Mamy zresztą już sukcesy i warto, aby polska ekspansja eksportowa i inwestycyjna do tego kraju coraz bardziej się rozwijała.