Targi Saudi Agriculture / Saudi Agrofood w Rijadzie – misja gospodarcza

Ostatnie dni na zgłoszenie udziału w targach
Saudi Agriculture / Saudi Agrofood w Rijadzie
ZAMYKAMY LISTĘ WYSTAWCÓW

Wyjątkowa okazja dla przedsiębiorców z branży rolno-spożywczej. Rozszerz działalność firmy o Arabię Saudyjską ze wsparciem Krajowej Izby Gospodarczej.

Szanowni Państwo,

Krajowa Izba Gospodarcza po raz kolejny organizuje misję biznesową dla polskich przedsiębiorców do Arabii Saudyjskiej. Liczymy, że podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, również w tym roku pomożemy polskim firmom rozpocząć nowy etap działalność. Misja odbędzie się w dniach 19-24 października i w tym terminie proponujemy Państwu udział w w/w targach jako zwiedzający w ramach programu misji gospodarczej lub jako wystawca indywidualny.

Oto trzy powody dla których nie może zabraknąć twojej firmy na targach branżowych w Arabii Saudyjskiej:

1. Arabia Saudyjska jest naszym najważniejszym partnerem wśród krajów Zatoki Perskiej. Przyspiesza tempo polskiego eksportu do Królestwa Arabii Saudyjskiej. Oferujemy coraz więcej produktów i usług wynikających z wdrażania nowoczesnych technologii, których eksport do KAS poszerza ramy tradycyjnych grup towarowych, jak produkty rolno-spożywcze, maszyny i urządzenia.

2. ¾ żywności konsumowanej w kraju pochodzi z importu. Z uwagi na warunki klimatyczne KAS nie jest w stanie wyprodukować wystarczającej ilości produktów rolno-spożywczych, by zaspokoić wewnętrzny popyt, W ciągu ostatnich lat sektor produkcji i przetwórstwa żywności KAS odnotował ogromny wzrost, a wzrost dochodu na osobę w ciągu ostatniego dziesięciolecia przyczynił się do zwiększenia wydatków lokalnych konsumentów na żywność.

3. Arabia Saudyjska realizuje obecnie ogromne projekty inwestycyjne, wdrażane obecnie, takie jak: Mega projekt NEOM, w ramach Saudi Vision 2030, stanowiący strategiczny plan, mający na celu zmniejszenie zależności Arabii Saudyjskiej od ropy naftowej, dywersyfikację jej gospodarki i rozwój sektorów usług publicznych, takich jak zdrowie, edukacja, infrastruktura, rekreacja i turystyka. Wielu polskim firmom udało się już skorzystać z możliwości biznesowych jakie dają te przedsięwzięcia.

Przedstaw ofertę eksportową swojej Firmy i zdobądź nowych klientów!

Będziesz miał niezwykła okazję rozszerzyć swoją działalność i sieć kontrahentów podczas MT Saudi Agriculture / Saudi Agrofood (20 – 24.10.2024) – 41 edycji Międzynarodowej Wystawy Produktów, Technologii i Rozwiązań dla Rolnictwa i Przemysłu Spożywczego odbywających się równolegle z Międzynarodowymi Targami Opakowań FoodPack i Międzynarodowymi Targami Hodowli Wodnej Aquaculture Saudi.

Do udziału w targach zapraszamy szczególnie przedstawicieli branży rolnej i przemysłu spożywczego reprezentujących:

produkty rolne oraz wyroby spożywcze
• surowce, nawozy, urządzenia, maszyny, linie technologiczne
• rozwiązania dla branży rolnej i spożywczej na wszystkich etapach ich produkcji, przetwarzania i pakowania.

Możesz zaprezentować ofertę swojej Firmy:

na stoisku indywidualnym 9 m. kw. lub o większej powierzchni wystawienniczej, w wyposażeniu standardowym lub w ramach indywidualnej zabudowy podczas MT Saudi Agriculture/Saudi Agrofood (20-24.10.2024). Zapewniamy Państwu kompleksowe zorganizowanie stoiska oraz – dla zainteresowanych osób: obsługę logistyczną, w tym rezerwację przelotu Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny hotel – targi – hotel, oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy oraz opiekę organizacyjną na miejscu, możliwość udziału w programie misji gospodarczej

podczas misji gospodarczej do Rijadu organizowanej w dniach 19 – 24.10 2024 r. we współpracy z Ambasadą Arabii Saudyjskiej w Warszawie oraz Ambasadą RP w Rijadzie oraz Federacją Izb Saudyjskich – partnerem KIG w KAS. W programie misji : forum gospodarcze oraz spotkania B2B z saudyjskimi przedsiębiorcami organizowane we współpracy z saudyjskimi lokalnymi partnerami, kontakty podczas Międzynarodowych Targów Saudi Agriculture / Saudi Agrofood, połączone ze spotkaniami biznesowymi na stoiskach zorganizowanymi we współpracy z saudyjskimi organizatorami targów, spotkania z przedstawicielami projektu NEOM i programu Vision 2030, z General Food Security Authority, National Research and Development Center for Sustainable Agriculture oraz Agricultural Development Fund.

Zapewniamy Państwu kompleksową obsługę organizacyjną: w tym rezerwację bezpośredniego przelotu Warszawa – Rijad – Warszawa, transport lokalny, opiekę organizacyjną na miejscu oraz rezerwację hotelu, ubezpieczenie, wizy, a także wsparcie organizacyjne w rozmowach B2B przy udziale saudyjskich partnerów.

Uczestnicy pokrywają wymienione koszty obsługi organizacyjno-logistycznej udziału w wydarzeniu.

• Szacunkowy koszt udziału w misji wynosi ok. 7 800 PLN netto + 23 % VAT plus koszt hotelu w Rijadzie (hotel opłacany indywidualnie na miejscu przez uczestników, zniżkowe stawki negocjowane aktualnie przez lokalnych współorganizatorów misji wynoszą ok. 2.900,- PLN) Koszt udziału w misji obejmuje realizację programu merytorycznego oraz obsługę logistyczną.
• W przypadku zainteresowania udziałem w targach jako wystawca indywidualny prosimy o określenie w formularzu zgłoszeniowym metrażu oraz rodzaju zabudowy (standardowa/indywidualna) dla przygotowania dla Państwa wyceny .

Zainteresowanych udziałem jako wystawca indywidualny lub uczestnik misji gospodarczej uprzejmie prosimy o rejestrację poprzez formularz:

Ww zgłoszenie ma charakter wstępny i posłuży do przesłania Państwu szczegółów organizacyjno-logistycznych . Z uwagi na harmonogram przygotowań uzgodniony w lokalnymi partnerami, na zgłoszenia oczekujemy do 12 sierpnia br.

Jeśli maja Państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do kontaktu:
Maria Nowakowska: 506 118 375, mnowakowska@kig.pl
Agnieszka Salamończyk: 516 178 476, asalamonczyk@kig.pl