Webinarium dot. sektora spożywczego w państwach LATAM

Szanowni Państwo,

20 lutego o godz. 15.00 PAIH organizuje bezpłatne webinarium nt. branży spożywczej w krajach latynoamerykańskich – Meksyk, Brazylia, Chile i Kolumbia.

Podczas webinarium pracownicy Zagranicznych Biur Handlowych w tych państwach przedstawią charakterystykę sektora spożywczego na wspomnianych rynkach, panujące tam trendy konsumenckie i zwyczaje żywieniowe oraz regulacje produktów spożywczych.

Bliższe informacje w tym wydarzeniu można znaleźć pod linkiem: https://www.paih.gov.pl/events/branza-spozywcza-w-krajach-latam-brazylia-chile-kolumbia-i-meksyk/ .

Tam także znajduje się odnośnik do formularza rejestracyjnego. W razie jakichkolwiek pytań proszę je kierować pod adres: tomasz.bajon@paih.gov.pl.

Polska żywność jest już znana w Ameryce Łacińskiej i istnieją spore szanse na wzrost polskiego eksportu tego sektora. Z tego względu warto wziąć udział w tym webinarium i poznać od pracowników ZBH rzeczywiste możliwości ekspansji eksportowej polskiej żywności.