Wizyta studyjna do PERU 26 maja – 1 czerwca 2024r.

Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z Polsko-Latynoamerykańską Radą Biznesu oraz przy wsparciu Ambasady RP w Limie i Ambasady Peru w Warszawie, a także organizacjami okołobiznesowymi polskimi i peruwiańskimi, organizuje wizytę studyjną polskich przedsiębiorców do Peru. Termin wizyty skorelowany jest z datą 22. Polsko-Peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024), która odbędzie się w dniach 30 – 31 maja br. w Limie.

Program polskiej delegacji w Peru obejmuje następujące wydarzenia:
• Spotkania biznesowe oraz rozmowy indywidualne firm polskich i peruwiańskich przygotowane we współpracy z Izbą Handlowo-Przemysłową Limy,
• Seminarium biznesowe nt. możliwości współpracy i prowadzenia działalności handlowej organizowane we współpracy z Placówką RP w Limie,
• Udział w Konferencji ICEFM oraz rozmowy bilateralne z uczestnikami wydarzenia.

W zakresie obsługi logistycznej zapewniamy Państwu udział w spotkaniach oficjalnych, plenarnych oraz biznesowych, ubezpieczenie, informator o polskich uczestnikach misji, dane nt. prowadzenia działalności gospodarczej na rynku oraz inne materiały informacyjne służące celom promocyjnym.
Zapewniamy Państwu rezerwację i wykup biletów lotniczych samolotem rejsowym na trasie: Warszawa – Lima – Warszawa, transport lokalny oraz hotel, pomoc logistyczno – merytoryczną na miejscu oraz program uzupełniający.

Zapraszamy Firmy do udziału w polsko-peruwiańskiej Międzynarodowej Konferencji EKONOMIA – FINANSE – ZARZĄDZANIE (ICEFM2024) – wydarzenia upamiętniającego stulecie polsko-peruwiańskich stosunków dyplomatycznych.

To prestiżowe spotkanie odbędzie się w historycznym i bogatym kulturowo mieście Lima w Peru. Konferencja odbędzie się pod patronatem Ambasady RP w Limie, Ambasady Peru w Warszawie, a organizowana jest przez Instytut Nauk Ekonomicznych, Polską Akademię Nauk, Centrum PUCP Business School i Fundację Cognitione.

Zapraszamy liderów biznesu do zaangażowania się w dialog przyszłości, do nawiązania kontaktu przy okrągłym stole: Państwa wiedza i doświadczenie są nieocenione w kształtowaniu relacji, w których wzrost gospodarczy jest synonimem zrównoważonego rozwoju. Konferencja stwarza wiele możliwości dla wystawców i sponsorów: można zaprezentować własne rozwiązania biznesowe zostając wystawcą lub sponsorem ICEFM2024.

Szczegóły na stronie: https://icefmconference.eu/en/exibitors-and-spo….

Firmy zaineresowane udziałem zapraszamy do kontaktu z Krajową Izbą Gospodarczą.

Marzena Kuczyńska-Pyczot,
Z-ca Dyrektora, Biuro Współpracy z Zagranicą,